Kilka powodów dla których warto odwiedzić Maltę

Jeśli planujesz tegoroczne wakacje, Malta powinna znaleźć się na twojej liście. Połączenie słońca, pięknych krajobrazów, ciepłych powitań, pięknych plaż i bogatej interesującej kultury z pewnością zadowoli każdego 

A oto kilka powodów, aby odwiedzić Maltę.

Lokalizacja

Ich śródziemnomorska lokalizacja oznacza, że ​​wyspa jest bardzo łatwa do planowania podróży, z krótkim czasem lotu i z wielu miejsc w Europie. Na miejscu transport publiczny jest dość dobrze zorganizowany, a jeśli będziesz chciał odwiedzić okoliczne wyspy, to znajdzie się mnóstwo łodzi, które będą skłonne aby cię tam zabrać. 

Klimat

Malta jest miejscem dla tych, którzy kochają słońce. Nawet gdy spadnie deszcz, jest miło(co zdarza się bardzo rzadko). Zimy są bardzo łagodne, a lata długie i ciepłe.

Kultura

Bycie ciepłym i przyjaznym jest częścią Maltańskiej tożsamości narodowej. Wielu turystów zauważa, jak bardzo mili i przyjaźni są mieszkańcy tej wyspy. Jest to częścią ich stylu życia i cieszą się turystami, którzy odwiedzają Maltę.

Bezpieczeństwo

Ten duch ciepła oznacza, że ​​Malta jest bardzo bezpiecznym miejscem do odwiedzenia. Nie ma potrzeby strzec rzeczy osobistych lub ciągle się oglądać.

Jest to jeden z głównych powodów, dla których wiele rodzin decyduje się spędzać tu wakacje.

Kultura

Na Malcie jest wiele do zrobienia i odwiedzenia. Od plaż do klubów nocnych, sklepów do zabytków, zawsze znajdziesz coś ciekawego. Kalendarz pełen festiwali dodaje koloru, a miasta mają wiele do zaoferowania. Malta jest również domem dla ogromnej ilości kasyn internetowych. Jednym z tym najbardziej znanych w Polsce jest Energy Casino, którego biura znajdują się właśnie na Malcie.

Lato Miłości

Jeśli muzyka to twoja sprawa, warto wiedzieć, że roczna impreza Isle of MTV odbywa się co roku na Malcie. Spodziewaj się list największych międzynarodowych artystów, tysięcy szczęśliwych ludzi i atmosfery festiwalu, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Impreza trwa aż do świtu! 

Historia

Malta ma bogatą i barwną historię, która sięga ponad 5000 lat. Strategiczna lokalizacja Malty oznacza, że była zamieszkiwana i podbijana przez różne ludy i państwa i każdy z nich zostawił jakąś tam część po sobie, aby dziś można było je odkrywać, zwiedzać i podziwiać.

 

21 Aug 2017